Një burrë i vërtetë
 
Shperndaje
ikub#: 2008190083
Një burrë i vërtetë Një djalë i vogël shkon tek i ati dhe e pyet:
- Babi, çfarë është një burrë?
- Bir, një burrë i vërtetë është i fortë, merret me shtëpinë, bën pazaret dhe kujdeset si duhet për fëmijët e tij...
- Vërtet? Epo edhe unë dua të bëhem një burrë i vërtetë kur të rritem. Si mami...
 
Shfleto artikuj te tjere per: BURRI DJALI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved